CA162 ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΚΟΜΠΡΕΣΣΕΡ CLUTCH ASSEMBLY DENSO 115MM/6PK DENSO 6SE/7SE CLUTCH ASSEMBLY DENSO 115MM/6PK AUDI, MERCEDES, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN
- Κωδικός Προϊόντος: CA162 CLUTCH ASSEMBLY DENSO 115MM/6PK
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand | AUDI, MERCEDES, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN |
|---|---|
| OE No. | 6Q0820808 / 6Q0820803H / 8Q0820803H / 8Q0820803R / 8Z0260805A / 6Q0820803D / 6Q0820803G / 6Q0820803H / 6Q0820803J / 6Q0820803K / 6Q0820803P / 6Q0820803Q / 6Q0820803R / 6Q0820808 / 6Q0820808D / 6Q0820808E / 6Q0820808G / 6Q0820808Q |
| Component status | Replacement |
| Pulley wheel diameter [mm] | 110 |
| Number of grooves | 6 |
| Voltage | 12 V |
| Inner bearing diameter | 35 mm |
| Outer bearing diameter | 52 mm |
| Bearing width A | 22 mm |
| Manufacturer | DENSO |
| Application | DENSO 6SE/7SE |
| Compressor | DENSO 6SE/7SE |

